قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شماره مجازی ارزان سل

معرفی برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول

در این مقاله می خواهیم به معرفی برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول بپردازیم.

از زمانی که انسان وارد عصر تکنولوژی شده است، از هر روشی برای برقراری ارتباط استفاده می کند.

بشر توانست با تولید یک سری رابط فیزیکی که سیم کارت نام داشت، برقراری تماس را به سهولت ببخشد. در اوایل عرصه فناوری و دیجیتال که سیم کارت ها عرضه شده بودند، بسیار از هزینه بالایی برخوردار بودند.

امروزه شماره های مجازی به نوعی جایگزین شماره های واقعی شده اند. با ظهور شماره های مجازی بسیار در هزینه و زمان مردم صرفه جویی شده است.

شما در لحظه و در منزل خود، می توانید برای خود یک شماره مجازی دریافت کنید. در واقع بدون داشتن یک سیم کارت فیزیکی، می توانید دارای یک شماره ثابت باشید.

سیم کارت ها در بستر اپراتور های مختلفی ایجاد می شوند. به طور کلی هر کشور دارای یک سری اپراتور بود که خدمات شماره و سیم کارت ارائه می دادند.

یکی از اپراتور هایی که در این خدمات شماره واقعی ارائه می دهد، همراه اول می باشد. بسیاری از کاربران شماره مجازی، درخواست شماره مجازی همراه اول را کرده اند.

چرا استفاده از شماره مجازی همراه اول؟

چرا استفاده از شماره مجازی همراه اول

در واقع کسانی که خواستار استفاده از برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول هستند، می خواهند از پیش شماره های ایرانی استفاده کنند. این دسته از افراد می خواهند دارای یک شماره با پیش شماره همراه اول باشند؛ ولی به صورت مجازی.

در واقع آن ها می خواهند بدون داشتن سیم کارت و هیچ رابط فیزیکی دیگری، دارای یک شماره همراه اول باشند.

اگر شما هم چنین خواسته ای را دارید، پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را دنبال کنید.

 

منظور از شماره مجازی همراه اول چیست؟

منظور از شماره مجازی همراه اول چیست

بهتر است قبل از این که به معرفی برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول بپردازیم، مقداری چیستی شماره مجازی همراه اول را مورد بررسی قرار دهیم.

در بخش قبلی مقداری با تاریخچه شماره های مجازی آشنا شدید. اما این اطلاعاتی که ما در ادامه به شما منتقل می کنیم، بیشتر می تواند به شما کمک کند.

شرایط تهیه شماره مجازی

شرایط تهیه شماره مجازی

در همین اول کار لازم است بدانید که برای داشتن یک شماره، شما حتما باید یک سیم کارت تحت اپراتور خاصی را برای خود تهیه کنید.

به طور مثال اپراتور های ایرانسل یا همراه اول. ولی شماره های مجازی، شماره هایی هستند که تحت هیچ اپراتوری فعالیت ندارند.

البته این موضوع را هم بگوییم که ظهور شماره های مجازی به معنای حذف شماره های تحت سیم کارت نیست. آیا تا به حال با کسب و کارهایی رو به رو شده‌اید که دارای شماره هایی هستند، که کدش متعلق به کشوری دیگر است؟

این دسته از شماره های کسب و کار ها از برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول بدست نیامده اند؛ ولی به طور کلی نوعی شماره مجازی هستند که پیش شماره کشوری دیگر را دارند.

استفاده از شماره های مجازی توسط کسب و کار ها، اعتبار زیادی را به آن ها می بخشد. کسب و کار ها با استفاده از شماره های مجازی، می توانند به خدمات و محصولات خود اعتبار ببخشند.

طبق آمار به دست آمده، در حال حاضر حدود 22 تا 32 هزار مشاغل وجود دارند، که به صورت بیرون کشوری خدمات رسانی می‌کنند.

در حال حاضر می‌توان با مراجعه به پلتفرم های مختلف، به راحتی هر چه تمام تر برای خود شماره مجازی دریافت کرد.

برنامه ها، وب سایت ها و ربات های زیادی برای دریافت شماره مجازی وجود دارند. اما اگر به خرید شماره مجازی از یک سایت معتبر فکر می کنید ما سایت ارزانسل را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

ساخت شماره مجازی همراه اول

ساخت شماره مجازی همراه اول

تا به این جای کار، با ساختار کلی و کاربرد های شماره مجازی آشنا شدید. اگر بخواهیم صادقانه به شما بگوییم، هیچ چیزی با عنوان برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول وجود ندارد.

حتی خود وب سایت رسمی همراه اول هم چنین سرویسی را ارائه نمی دهد.

در حال حاضر شرکتی وجود ندارد که خدمات شماره مجازی همراه اول را ارائه دهد. ولی اگر چنین شرکتی هم وجود داشته باشد، می تواند دارای درآمد بسیار بالایی نیز باشد.

البته به این موضوع دقت داشته باشید که شرکت مدنظر، باید به طور قانونی این کار را انجام دهد. در غیر این صورت به طور قطعی برخورد جدی را از سوی اپراتور همراه اول دریافت می کند.

معمولا اگر برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول ایجاد هم بشود، نحوه کارکردی بسیار ساده دارد.

این برنامه یا وب سایت طبیعتا اقدام به دریافت کد ملی و اطلاعات شخصی فرد نظر می کند. طبیعتا از این راه هیچ تخلفی هم صورت نمی گیرد. البته اگر آن پلتفرم رسمی باشد.

توجه داشته باشید برنامه های مانند nextplus که شماره مجازی های بین المللی ارائه می دهند، هیچ اطلاعات فردی را دریافت نمی کنند.

 

ساخت  شماره مجازی با پیش شماره ایران

ساخت  شماره مجازی با پیش شماره ایران

در بخش قبلی متوجه شدید که چیزی به عنوان برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول وجود ندارد.

همان طور که گفتیم، کاربران به این هدف اقدام به دریافت شماره مجازی همراه اول می کنند که دارای یک شماره مجازی ایرانی باشند.

بگذارید خیالتان را در این زمینه راحت کنیم؛ هیچ برنامه ای برای ساخت شماره مجازی ایرانی وجود ندارد.

در حال حاضر ساخت شماره مجازی با پیش شماره ایران (98+) تخلف محسوب می شود.

معمولا کسب و کار های ایرانی برای استفاده از شماره های مجازی یارانی برای کسب و کار خود، به دنبال برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول می کنند.

 

سخن نهایی

طبق اطلاعاتی که در اختیارتان گذاشتیم، هیچ برنامه ساخت شماره مجازی همراه اول وجود ندارد. بنابراین زمان خود را صرف پیدا کردن آن نکنید. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

 

درباره ی محمدجواد پیوندی

2 دیدگاه

  1. سلام. یعنی کلا نمیشه شماره مجازی ایرانی داشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.