قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شماره مجازی ارزان سل

شماره مجازی ترکیه

ساخت شماره مجازی ترکیه یکی از مواردی است که هرکسی به دنبال آن هست. همانطور که باخبر هستید ترکیه کشوری است که قوانین خاص دارد. به همین دلیل برای ساخت شماره مجازی ترکیه کمی سخت گیرانه تصمیم می گیرد.

خیلی از وبسایت ها به دنبال این هستند که راه ساخت شماره مجازی ترکیه را به طریقی یاد بگیرند. اما همانگونه که گفته شد تا به حال هیچکدام از آنها نتوانسته اند راهی برای آن پیدا کنند.

تیم ارزانسل توانسته است این کار را انجام دهد. این تیم با سیاست هایی که دارد می تواند شماره مجازی کشور ترکیه را ارائه دهد.

برای خرید شماره مجازی ترکیه کلیک کنید

 

شماره مجازی ترکیه

 

شماره مجازی رایگان ترکیه

شماره مجازی رایگان ترکیه را در هیچ سایتی نمی توانید پیدا کنید. چون برای دارا بودن شماره مجازی ترکیه باید مانند خرید سیم کارت در ایران ایران عمل کنید. در ایران تمامی شهروندان سیم کارت با کد +98 دارند.

شما هم اگر بخواهید که شماره ترکیه تهیه کنید و در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید، می بایست سیم کارت ترکیه که با +90 شروع می شود را  تهیه کنید.

 

ساخت شماره مجازی ترکیه برای تلگرام

ساخت شماره مجازی ترکیه برای تلگرام

خیلی از دوستان قصد دارند که ساخت شماره مجازی ترکیه برای تلگرام را یاد بگیرند. چون تلگرام مسنجری محبوب است. جدا از این بحث بسیاری از دوستان ما کسب و کاری که دارند در ترکیه واقع شده است.

به همین دلیل نیاز است که با کاربران ترکیه ای خود ارتباط برقرار کنند. اگر در ابتدای شماره خود کد +90 را داشته باشند (کد متعلق به کشور ترکیه است) بهتر اعتماد می کنند.

در حقیقت نیاز است که آنها به دنبال ساخت شماره مجازی ترکیه برای تلگرام باشند. نکته ای را باید خدمت شما عزیزان بگویم. سایت ها و تیم های محدودی هستند که خدمات ترکیه را ارائه می دهند. شما باید از این دوستان جهت خرید خط ترکیه اقدام کنید. هیچ راه رایگانی وجود ندارد که شما بتوانید شماره ترکیه را بدست بیاورید.

 

برنامه ساخت شماره مجازی ترکیه

شاید شما هم تا به حال در جستجوی برنامه ساخت شماره مجازی ترکیه بوده باشید. همانطور که قبلتر خدمتتان عرض کردم، شما برای بدست آوردن شماره ترکیه باید آن را خرید کنید.

هیچوقت گول افراد دروغگو و کلاهبردار را نخورید. آنها با فروش برنامه ساخت شماره مجازی ترکیه سر شما کلاه می گذارند. ما بارها در این محتوا اشاره کرده ایم که هیچ راهی وجود ندارد. در حقیقت شما نمی توانید رایگان سیم کارت مجازی بدست بیاورید. برنامه ای که بتوانید با کمک آن شماره مجازی ترکیه بسازید خیلی سخت پیدا می شود.

پس لطفا گول افرادی که می خواهند از شما سوء استفاده کنند را نخورید.

در گذشته نمونه ای از این افراد را پیدا کردیم. آن شخص ادعا داشت که برنامه ای دارد که می تواند شماره مجازی ترکیه را ارائه دهد. پس از سیاست ها و فعالیت هایی که انجام دادیم آن برنامه را بدست آوردیم.

در نهایت نتیجه خیلی جالب بود. آن برنامه به جای اینکه شماره ترکیه ارائه دهد شماره آمریکا را به شما عرضه می کرد.

به همین دلیل، گول افراد سودجو را نخورید. زیرا فقط پول خود را خرج می کنید و چیزی بدست نمی آورید.

شما میتوانید از ربات شماره مجازی رایگان نیز برای ساخت شماره مجازی استفاده نمایید.

خرید شماره مجازی ترکیه

برنامه ساخت شماره مجازی ترکیه

همانطور که گفتیم تنها راه بدست آوردن خط ترکیه، خرید شماره ترکیه است. شما با خرید شماره مجازی ترکیه می توانید صاحب شماره ترکیه شوید.

شاید بخواهید با آن اکانت واتساپ بسازید. شاید بخواهید در یوتیوب یا سایر شبکه های مجازی فعالیت کنید.

اما سوال اینجاست، از چه جای معتبری خرید کنیم؟

همانطور که خواندید، شماره مجازی ترکیه را هر سایتی ارائه نمی دهد. چون به سختی فراهم می شود. اما یک سایت معتبری در این زمینه فعالیت می کند که می توانید از هر کشوری که بخواهید شماره مجازی بدست بیاورید.

ارزانسل معتبرترین سایت خرید شماره مجازی ترکیه است. می توانید با مراجعه به آن، این شماره را بدست بیاورید. این سایت فقط در شماره ترکیه محدود نیست.  بیش از 60 شماره از کشورهای مختلف در آن به فروش می رسد.

 

شماره تلفن مجازی ترکیه

قبل از خرید شماره تلفن مجازی بهتر است که با کاربردهای این شماره ها آشنا شویم. در این بخش می خواهیم کاربرد آنها را برای شما بگوییم. این سرویس شماره مجازی آسیا – استانبول از کشور ترکیه با پیش شماره: +99-216 است.

 

کاربرد خط بدون سیمکارت ترکیه

Application of line without Turkish SIM card

 • می توانید چند تماس از یک شماره یا چند شماره به طور همزمان داشته باشید.
 • شما می توانید تماس های خروجی را برای خود داشته باشید. یعنی شما با دیگران تماس بگیرید و شماره ترکیه برای آنها به نمایش گذاشته شود.
 • این شماره ها امکان خصوصی شدن را دارند. تا بتوانید به هر شخصی در این کره خاکی وصل شوید.
 • می توانید تماس خود را به شماره تلفن یا VoIP انتقال دهید.
 • می توانید پیام دلخواه بدهید.
 • حتی می توانید با آن خط تماس داخلی یعنی با افراد ساکن ترکیه داشته باشید.
 • شاید دوست داشته باشید که تماس های شما به صندوق صوتی منتقل شوند. که با این سرویس می توانید این ویژگی را داشته باشید.
 • می توانید به هر ایمیلی تماس صوتی بفرستید. این امکان را دارید فکس دریافت کنید. و مجدد به ایمیلی که می خواهید بفرستید.
 • شما حتی می توانید بر اساس زمان به تماس های خود مسیر بدهید.
 • ویژگی دیگر آن این است که شما را برای تماس هایی که دارید آگاه می سازد.

این شماره ها کاربردهای بسیاری دارد. مد نظر داشته باشید که نام این شماره تلفن ها عبارتند از: شماره DID، شماره مجازی و شماره تلفن محلی. در واقع تمامی این شماره ها واقعی هستند. و شما صرفا باید حضور مجازی داشته باشید تا آن ها را مدیریت کنید.

شماره مجازی مخصوص ترکیه

شماره مجازی مالزی نیز مانند شماره مجازی ترکیه از شماره های پرطرفدار در ایران است.

 

سخن پایانی

این روزها شماره های مجازی به خصوص شماره مجازی کشور ترکیه، در موارد بسیاری کاربرد دارند. اما برای استفاده از آنها با اطمینان خاطر باید آنها را از جاهای معتبر تهیه کرد.

برخی برنامه ها نیز ارائه شده اند که می توانند برای ساخت شماره مجازی ترکیه استفاده شوند. اما توجه داشته باشید که ممکن است مانند بسیاری از اپلیکیشن های قبلی به طور ناگهانی از دسترس خارج شوند.

پس مراقب باشید و قبل از خرید یا استفاده از شماره های مجازی تحقیق کنید.

درباره ی حسین امینی

3 دیدگاه

 1. چرا قبلا میشده شماره مجازی ساخت الان نمیشه؟

 2. شماره ترکیه برای واتساپ از کجا میشه تهیه کرد؟
  من از چند جا تهیه کردم کیفیت نداشتن و سریع بن می شدن لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.