قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شماره مجازی ارزان سل

شماره مجازی روسیه

ساخت شماره مجازی روسیه راهی است که شما بتوانید خط روسیه برای خود داشته باشید. بعضی از دوستان در روسیه آشنا یا فامیل دارند. که می خواهند با آن ارتباط برقرار کنند. اما نمی داند به چه صورت ممکن است.

شما می توانید با استفاده از ساخت شماره مجازی روسیه یک شماره واقعی از کشور روسیه را صاحب شوید. به همین دلیل این مقاله را آماده کردیم تا بتوانید بهتر این مسئله را درک کنید.

ساخت شماره مجازی روسیه

یک نکته قابل توجهی است که باید به آن اشاره کرد. در گذشته سایت ها و برنامه هایی وجود داشتند که ما می توانستیم از آنها خط مجازی روسیه بگیریم. اما رفته رفته آن برنامه ها و سایت ها از کار افتادند و دیگر فعالیت نکردند.

در آن زمان خیلی از دوستان ما که بیزینسی در روسیه داشتند یا مشتریانی در آنجا داشتند به مشکل برخوردند. چون دیگر قادر نبودند با خط روسی با مشتریان یا آشنایان خود در روسیه ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل مجبور می شدند از خط اصلی رونمایی کنند.

یکی از کاربردهای شماره مجازی این است که شما شماره حقیقی خود را پنهان می کنید. و فقط به آشنایان و دوستانی که می خواهید شماره خود را می دهید.

 

ربات ساخت شماره مجازی روسیه

ربات ساخت شماره مجازی روسیه

ربات ساخت شماره مجازی روسیه اصلا وجود ندارد. خیلی از دوستان به همین دلیل از آنها کلاهبرداری شده است. ربات ها اصلا وجود ندارند که برای شما شماره مجازی درست کنند. بر فرض مثال به شما می گویند زیرمجموعه بگیرید تا به شما شماره مجازی بدهیم.

اصلا هیچ رباتی وجود ندارد که برای شما به صورت رایگان شماره مجازی درست کند. آنها از یک سیاست کاری استفاده می کنند. شاید بدانید این سیاست کاری چیست و چرا انجام می دهند.

آنها از این طریق می خواهند کاربران خود را افزایش بدهند. با اینکار می توانند پول بسیاری از تبلیغات بگیرند. پس شما را گول می زنند. تا دوستان و آشناهای خود را به ربات اضافه کنید. یا لینک را برای آنها بفرستید.

مدیر ربات، یک پیام تبلیغاتی که هر شخصی ممکن است گول بخورد را نوشته است. و به همراه لینک به شما می دهد تا شما به صورت زیرمجموعه ای، دوستان خود را به ربات اضافه کنید.

این کار بسیار خطرناک است. زیرا بسیاری از سودجویان ممکن است حساب بانکی شما را نیز هک کنند. این گونه که به شما برای خرید شماره مجازی درگاه پرداخت جعلی می دهند. و اطلاعات بانکی شما را می دزدند.

شاید از خود بپرسید خب از کجا شماره مجازی روسیه را خریداری کنم؟

 

سایت شماره مجازی روسیه

شماره مجازی روسیه از ارزان قیمت ترین شماره های موجود در بازار است.

شما در صورتی می توانید شماره مجازی داشته باشید. که آن را از سایت معتبری مثل ارزان سل خریداری کنید.

شما می توانید شماره مجازی روسیه برای اینستاگرام، تلگرام یا حتی واتساپ را از سایت ارزان سل خریداری کنید. این سایت نه تنها روسیه بلکه بیش از 100 کشور دیگر را پشتیبانی می کند. پس گزینه مناسبی است که شما از آن استفاده کنید.

در حال حاضر دیگر نمی توان به صورت رایگان شماره مجازی روسیه را بدست آورد. در گذشته سایت هایی بودند که به صورت رایگان شماره مجازی روسیه می دادند. اما الان دیگر بی فایده است. در ادامه سایت هایی را به شما معرفی می کنیم. شاید بتوانید از آنها استفاده کنید. توجه کنید که این سایت ها کد برای تلگرام نمی دهند.

در گذشته ما می توانستیم از این وبسایت ها اقدام به دریافت شماره مجازی کنیم. اما در حال حاضر فقط باید از سایت هایی که شماره مجازی می فروشند اقدام کنید.

بهترین گزینه خرید از سایت ارزان سل است. که جزء سایت هایی است که ارزان ترین شماره مجازی ها را ارائه می کند. شما کافی است یکبار از این سایت خرید کنید. و در ادامه جزء مشتری ها شوید.

این سایت پشتیبانی 24 ساعته دارد. که می توانید هر سوالی که داشته باشید از پشتیبانی سایت بپرسید. جدا از این بحث از معتبرترین سایت های موجود است.

شما ممکن است به سایتی مراجعه کنید و اقدام به خرید کنید ولی از شما به روش قبلی که گفتیم کلاهبرداری کنند. به همین دلیل من به شدت سایت ارزان سل را پیشنهاد می کنم. چون سایت معتبری است که می توانید در جهت خرید شماره مجازی اقدام کنید.

 

شماره مجازی روسیه بدون ریپورت

شماره مجازی روسیه بدون ریپورت

شماره مجازی روسیه بدون ریپورت وجود ندارد. هر شماره روسیه ای که بخواهید بخرید در ابتدا ریپورت است. و در طی 3 الی 6 روز از ریپورت بودن در می آید. در آن زمان شما می توانید در تلگرام هر اقدامی را که می خواهید انجام دهید.

در حقیقت سایت ارزان سل هم شماره های باکیفیتی دارد که شما می توانید خریداری کنید. و با دوستان خود صحبت کنید. این بستگی به شانس شما دارد. شماره ای که دریافت میکنید ریپورت باشد یا خیر. به همین دلیل حتما اقدام کنید. چون اگر ریپورت هم باشد بعد از 3 روز از ریپورت بودن در می آید. و قابل استفاده می شود.

 

سخن پایانی

متوجه شدیم که در گذشته می توانستیم به صورت رایگان شماره مجازی روسیه بدست بیاوریم. اما متاسفانه یا خوشبختانه این سایت ها فعالیت خود را خاتمه داده اند. و دیگر کد برای سایت ها یا شبکه های مجازی نمی دهند. پس باید چیکار کنیم؟

متوجه شدیم که باید به سایت هایی مراجعه کنیم که سر ما کلاه نگذارند. و قابل اعتماد باشند. جدا از این مسائل باید قیمت مناسبی هم به ما در خصوص فروش شماره مجازی روسیه بدهند. سایتی که با کیفیت ترین شماره های مجازی را داشته باشد ارزان سل است. که می توانید از سرویس های شگفت انگیزی که دارد استفاده کنید و لذت ببرید.

درباره ی حسین امینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.