قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شماره مجازی ارزان سل

پنل شماره مجازی رایگان چیست؟

در این مقاله قصد داریم به بررسی پنل شماره مجازی رایگان بپردازیم.

امروزه برای استفاده از خیلی امکانات، نیاز به یک شماره است. به طور مثال در دنیای مجازی ما شاهد شبکه های اجتماعی بسیار زیادی هستیم. شبکه های اجتماعی که هر کدام امکاناتی را ارائه می دهند.

ایجاد اکانت در شبکه های اجتماعی با استفاده از شماره تلفن ممکن می باشد؛ شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و واتساپ.

در این شبکه های اجتماعی، هم می شود با شماره همراه ثبت نام کرد و هم می شود با ایمیل ثبت نام کرد. امروزه کاربران زیادی وجود دارند که با استفاده از شماره های مجازی، اقدام به ثبت نام در شبکه های اجتماعی مختلف می کنند.

ورود به شبکه های اجتماعی با شماره مجازی

ورود به شبکه های اجتماعی با شماره مجازی

تا قبل از ظهور شماره های مجازی، فرد باید جهت برطرف کردن این نیاز، برای خود یک شماره جدید تهیه می کرد. طبیعتا این کار هزینه و زمان زیادی را صرف می‌کند.

اما در حال حاضر برای این دسته از کاربران شماره مجازی راه حلی بسیار مناسب است. امروزه پلتفرم های زیادی برای ارائه شماره های مجازی وجود دارند.

هر کدام از این پلتفرم ها، شماره مجازی یک کشور را ارائه می دهند. شما بسته به نیاز خود، می توانید به هر کدام از آن ها مراجعه کنید.

به طور مثال با مراجعه به پلتفرم ارزانسل، می توانید اقدام به خرید شماره مجازی هر کشوری بکنید. همچنین پنل هایی هم به وجود آمده اند که از طریق آن ها، می شود اقدام به دریافت شماره مجازی رایگان کرد.

در ادامه این مقاله به بررسی پنل ساخت شماره مجازی می پردازیم. ادامه این مطلب را از دست ندهید و همراه ما باشید.

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی چیست

بهتر است قبل از توضیح پنل ساخت شماره مجازی رایگان مقداری به چیستی شماره مجازی بپردازیم. حتما شما هم دارای یک شماره واقعی تحت یک اپراتور هستید. با استفاده از شماره خود، تا به حال چه کار هایی را انجام داده اید؟

همه ما قادر هستیم با استفاده از شماره های تحت اپراتور تماس صوتی و تصویری برقرار کنیم و همچنین پیامک دهیم. همچنین می توانیم اقدام به ثبت نام در شبکه های اجتماعی کنیم.

همه این کارکرد ها، با استفاده از شماره های مجازی هم انجام شدنی است. قطعا همین استفاده های شماره مجازی است که تهیه آن را بسیار رایج کرده است.

شماره های مجازی، به نوعی شماره های غیر واقعی و کاملا مجازی هستند. البته غیر واقعی به این معنا نیست که از آن ها نمی شود استفاده کرد؛ بلکه به این معنا است، که برای تهیه آن ها نیاز نیست به هیچ اپراتور خاصی مراجعه کنید و ثبت اطلاعات کنید.

هنگام استفاده از شماره های مجازی، شما لازم نیست از ابزار های فیزیکی مانند سیم کارت ها استفاده کنید.

شاید از خود بپرسید پس بعد از ساخت شماره مجازی رایگان، ما از چه مرکزی خدمات دریافت می کنیم؟

به طو کلی شماره ‌های مجازی توسط شرکت های مختلفی به کاربران داده می‌شوند و تحت هیچ اپراتور خاصی فعالیت ندارند. امروزه شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای از پنل ساخت شماره مجازی رایگان استفاده کنید.

 

نکاتی درباره استفاده از پنل های شماره مجازی

 

نکاتی درباره استفاده از پنل های شماره مجازی

یک سری نکات مهم درباره پنل های ساخت شماره مجازی رایگان وجود دارد. بسیار مهم است که قبل از استفاده از این پنل ها، از این موارد مطلع باشید.

 • به طور کلی شماره های مجازی رایگان تقریبا از امنیت پایینی برخوردار هستند. زیرا امکان دارد اطلاعات مهم شما با استفاده از شرکت های این شماره های مجازی فاش شود.
 • پس قبل از استفاده از پنل ساخت شماره مجازی، از امنیت آن ها اطمینان کسب کنید.
 • شاید برایتان جالب باشد که بدانید شماره های مجازی هم دارای تاریخ انقضا هستند. دلیل وجود تاریخ انقضای شماره مجازی های رایگان، تعداد بالای آن ها است.
 • این شماره های مجازی پس از مدتی از دسترس شما خارج خواهند شد و به افراد دیگری داده می شوند. سراغ پنل ساخت شماره مجازی بروید که شماره های دائمی ارائه دهد.
 • دقت داشته باشید، زمان استفاده از شماره مجازی های رایگان، از تبادل اطلاعات شخصی خود دوری کنید.

 

دلایلی برای استفاده از پنل ساخت شماره مجازی

دلایلی برای استفاده از پنل ساخت شماره مجازی

به طور کلی استفاده از پنل ساخت شماره مجازی رایگان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در ادامه به دو دلیل کلی این موضوع می پردازیم.

 • نیاز به داشتن تعداد اکانت های بیشتر

همان طور که در اول مقاله گفتیم، امروزه شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارند. افرادی هستند، که نیاز به راه اندازی چندین اکانت را برای خود دارند.

به طور مثال برخی افراد قصد دارند جدا از اکانت شخصی خود، یک اکانت هم برای کسب و کار خود راه اندازی کنند. استفاده از پنل ساخت شماره مجازی، می توانید نیاز این افراد را رفع کنید.

 

 • امنیت حریم خصوصی

به طور کلی بسیاری از افراد، به دلیل حفظ حریم خصوصی خود اقدام به استفاده از پنل شماره مجازی می کنند. افرادی در شبکه های هستند که اطلاعات کاربریشان برای آن ها بسیار مهم است.

به طور مثال بعضی کاربران دوست ندارند کسی از شماره تحت اپراتورشان با خبر شود. طبیعتا استفاده از شماره مجازی می تواند این نیاز را برطرف کند.

 

چگونه می توانیم شماره مجازی رایگان بسازیم؟

چگونه می توانیم شماره مجازی رایگان بسازیم

پنل های ساخت شماره مجازی های رایگان، به طور کلی در قالب پلتفرم های مختلف پیاده سازی می شوند. پلتفرم هایی نظیر وب سایت ها و اپلیکیشن ها. بعضی از برنامه ها وجود دارند، که پنلی را برای ارائه شماره مجازی رایگان تدارک دیده اند.

در ادامه این بخش می خواهیم اپلیکیشن هایی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن ها، می توانید به راحتی شماره مجازی رایگان تمامی کشورها را تهیه کنید.

 

 • NextPlus

ساخت شماره مجازی با NextPlus

اولین برنامه ای که پنل شماره مجازی رایگان تدارک دیده است، برنامه Nextplus می باشد.

شما این برنامه را می توانید بر روی سیستم عامل های اندروید و ios نصب کنید. برنامه Nextplus دارای مزایایی می باشد. مزایای نظیر:

 1. برقراری تماس به صورت نامحدود
 2. ارسال و دریافت پیامک های رایگان
 3. نیار به تعهد و قرارداد ندارد
 4. داشتن قابلیت های بسیار
 5. داشتن رابط کاربری آسان

قبل از استفاده از پنل این برنامه، می بایست با استفاده از ایمیل ثبت نام کنید.

 

 • Textnow

ساخت شماره مجازی با Textnow

دومین برنامه ای که در آن پنل شماره مجازی رایگان ایجاد شده است، برنامه Textnow می باشد. Textnow امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود گذاشته است.

پنل شماره مجازی توسط Textnow هم در بستر اپلیکیشن و هم در بستر وب سایت تهیه دیده شده است. از مزایای برنامه Textnow می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. امکان برقراری تماس صوتی با شماره های مجازی
 2. امکان برقراری تماس تصویری با شماره های مجازی
 3. امکان ارسال و دریافت پیامک
 4. انواع شماره های مجازی تحت هر کشوری
 5. امکان برقراری تماس های بین المللی با شماره های مجازی آن
 6. دارای اپلیکیشن که به شما این فرصت را می دهد همیشه به برنامه دسترسی داشته باشید.

 

 • TextPlus

ساخت شماره مجازی با TextPlus

TextPlus برنامه دیگری می باشد که در آن پنل خدمات شماره مجازی ایجاد شده است. با استفاده از این برنامه، می توانید یک شماره مجازی رایگان و ثابت به دست بیاورید.

برنامه TextPlus شماره مجازی کشور آمریکا را به صورت رایگان ارائه می دهد. از مزایای برنامه TextPlus و پنل وب سایت آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. برقراری تماس به صورت کاملا رایگان
 2. امکان ارسال پیامک های گروهی به کشور های مختلف

درباره شماره مجازی گوگل ویس چه می دانید؟

با وجود این برنامه های ساخت شماره مجازی رایگان ممکن است به این فکر بیفتید که چرا باید به سراغ پنل های پولی رفت.

درست است که این برنامه ها رایگان هستند، اما مانند بسیاری از برنامه هایی که قبلا برای ساخت شماره مجازی فعال بودند و ناگهان بسته شدند ممکن است این برنامه ها نیز بسته شوند.

از طرفی پنل ها به خصوص پنل های معتبر ایرانی دارای پشتیبانی هستند و در صورت بروز مشکل می توانید ار آنها راه حل بخواهید.

در ضمن پنل هایی که شماره مجازی رایگان ارائه می دهند قابل اطمینان نیستند و ممکن است از اطلاعات شما سوء استفاده کنند.

بنابراین اگر به دنبال یک پنل معتبر ایرانی برای ساخت شماره مجازی می گردید، ما به شما پنل ارزانسل را پیشنهاد می کنیم.

 

سخن آخر

پنل شماره مجازی رایگان راهی بسیار عالی برای دریافت خدمات شماره‌های مجازی می باشد.

چنانچه دارای یک کسب و کار می باشید، استفاده از این شماره‌های مجازی را به شدت به شما پیشنهاد می کنیم. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

 

درباره ی محمدجواد پیوندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.