قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شماره مجازی ارزان سل

برنامه ساخت شماره مجازی تلگرام

برنامه ساخت شماره مجازی تلگرام امروزه سر زبان های افراد افتاده است. دوستان عزیز با تفکری که دارند دنبال برنامه ای هستند تا بتوانند شماره مجازی با آن بسازند. شاید از خود سوال کنید شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی همان سیم کارت های واقعی ما هستند اما به صورت مجازی و در کشوری دیگر. بر فرض مثال شماره مجازی تایلند مربوط به کشور تایلند است. به همین منوال شما می توانید از شماره مجازی برای مسنجر تلگرام استفاده کنید.

برنامه ساخت شماره مجازی تلگرام

همانطور که باخبر هستید تلگرام مسنجری است که محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. در صورتی که در کشور ما مسائل فیلترینگ برای تلگرام رخ داده است. اما دوستان عزیز همچنان در تلگرام فعالیت می کنند. حتی بعضی از آنها کسب و کار خودشان را در تلگرام دارند.

بر فرض مثال هستند دوستانی که با کانال هایی که راه اندازی کرده اند تبلیغات می گیرند. یا حتی هستند دوستانی که در تلگرام محصولاتی مانند مکمل های ورزشی به همراه ست ورزشی می فروشند.

شماره مجازی تلگرام

شماره مجازی تلگرام

شاید سوالی برای شما پیش آمده است و حتما آن هم این است که چرا تلگرام؟ چرا می خواهند برای تلگرام شماره مجازی بسازند.

سوال بسیار خوبی است. همانطور که پیشتر گفتم تلگرام از محبوبیت بیشتری برخوردار است. به همین منوال افراد زیادی در آن فعالیت می کنند.

علاوه بر آن دوستانی هستند که نمی خواهند اطلاعات آنها لو برود. آنها دوست ندارند شماره آن ها را کسی داشته باشد. به همین دلیل به سراغ ساخت شماره مجازی می روند. آنها با این کار شماره اصلی خود را مخفی می کنند.

تا اینجا متوجه شدید که شماره مجازی چیست و چرا استفاده می شود. اما از چه برنامه ای باید اقدام به ساخت شماره مجازی کنیم؟

 

برنامه شماره مجازی تلگرام

برنامه شماره مجازی تلگرام

برنامه شماره مجازی تلگرام را در جایی نمی توانید پیدا کنید.

در گذشته اپلیکیشن شماره مجازی تلگرام زیاد وجود داشت. اما رفته رفته قوانین کشورها سخت تر شد.

کشورهایی مانند ترکیه از قوانین بسیار سختی برای شماره مجازی استفاده می کنند. به همین دلیل دیگر نمی توانستند کد تلگرام برای شما ارسال کنند.

زمانی که این اتفاق افتاد از محبوبیت آنها بسیار کم شد. تمام امیدها ناامید شد. زیرا خیلی از دوستان داشتند از شماره مجازی تلگرام کسب درآمد می کردند.

وقتی با این صحنه روبه رو شدند امید آنها به یکباره از بین رفت. در ادامه می خواهم برنامه هایی که به کمک آنها شماره مجازی برای تلگرام می ساختند را معرفی کنم.

ساخت شماره مجازی telegram با نرم افزار تکست نو ( Text Now )

نرم افزار تکست نو در گذشته شماره مجازی برای تلگرام می ساخت. رفته رفته از کار افتاد و دیگر قابل استفاده نبود. از کاربردهایی که این نرم افزار داشت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

با آن می توانستید تماس تصویری و صوتی برقرار کنید. حتی با این برنامه می توانستید به صورت رایگان پیامک بدهید. این اپ از ایموجی ها هم پشتیبانی می کرد.

ساخت شماره مجازی telegram با نرم افزار EslaTalk

یکی دیگر از نرم افزارهایی که در گذشته فعالیت می کرد نرم افزار EslaTalk بود. این اپ به صورت 5 ماه رایگان برای شما شماره مجازی می ساخت. ویژگی های این برنامه ها مانند هم بوده و تفاوت زیادی باهم نداشتند.

ساخت شماره مجازی telegram با نرم افزار اسمارت کال ( Smart Call )

نرم افزار اسمارت کال هم یکی از محبوب ترین نرم افزارهای آن زمان بود که آن هم از کار افتاد. در گذشته بنده خودم از اسمارت کال استفاده می کردم.

ساخت شماره مجازی تلگرام با برنامه تالک 2 ( talk 2 )

برنامه تالک 2 نسبت به سایر آنها عملکرد بهتری داشت. و خیلی بهتر شماره مجازی به کاربرانش ارائه می کرد. آن برنامه هم متاسفانه از بین رفت. و دیگر کد برای تلگرام نمی داد.

خرید شماره مجازی telegram

خرید شماره مجازی telegram

خرید شماره مجازی تلگرام از روش های باقی مانده است. شما می توانید از سرویس هایی که شماره مجازی می سازند درخواست کنید.

توجه کنید که به سراغ هر وبسایتی برای خرید نیز نروید. بسیاری از وبسایت های موجود توسط افراد سودجو و کلاهبردار ساخته شده است.

شما باید با داشتن سواد رسانه قوی وبسایت جعلی را از وبسایت اصلی تشخیص بدهید. زیرا حتی اگر شماره مجازی هم به شما بدهد شماره بی کیفیتی را ارائه می کنند.

چرا خرید شماره مجازی تلگرام ؟

تمامی اپلیکیشن های معرفی شده از کار افتاده اند. دیگر شما نمی توانید از این اپلیکیشن ها استفاده کنید.

توجه کنید آنها را می توانید نصب کنید. حتی شماره مجازی هم به شما می دهد. اما نمی توانید برای تلگرام و هیچ برنامه دیگری استفاده کنید. زیرا کد 5 رقمی برای احراز هویت به شما نمی دهد.

پس به همین دلیل شما باید به خرید شماره مجازی تلگرام رو بیاورید. همانطور که گفتم باید از معتبر بودن آن وبسایت با خبر شوید. و در ادامه اقدام به خرید کنید.

این خیلی مهم است که شماره باکیفیتی به شما ارائه کند. زیرا در غیراین صورت شما فقط هزینه اضافی و الکی کرده اید. به اصطلاح می توانیم بگوییم پول خود را در چاه ریختید. یعنی شماره های مجازی فیک تا این حد بی فایده است.

پس به دنبال سایت هایی باشید که معتبر باشند. و بهترین شماره مجازی ها را برای شما بسازند.

یک مورد دیگری که باید حتما به آن توجه کنید کشوری است که شماره آن را دریافت می کنید.

مواردی پیش آمده است که می خواهم یک نوع آنها را برای شما توضیح دهم. پس با دقت این قسمت را مطالعه کنید.

در گذشته وبسایتی در خصوص شماره مجازی وجود داشت. آنها شماره از کشورهای اشتباه می دادند. مثلا شما، شماره ترکیه خریده بودید اما آلمان را به شما می داد. وقتی که کاربران متوجه این موضوع شدند دیگر از آن سایت خرید نکردند.

سایت خرید شماره مجازی تلگرام

سایت خرید شماره مجازی تلگرام

سایت خرید شماره مجازی تلگرام به سختی پیدا می شود. سایتی که معتبر باشد کم پیدا می شود. در حقیقت سایت هایی که شماره های باکیفیت بفروشند بسیار کم هستند. شما باید مراقب باشید که اتفاق های قبل برای شما نیوفتد.

این شما هستید که باید یک سایتی را انتخاب کنید که شماره مجازی باکیفیت بسازد. چون اگر به هر سایتی اعتماد کنید ممکن است کلاهبردار باشد. وقتی هم کلاهبردار باشد خودتان بهتر از من میدانید چه اتفاقاتی برای شما پیش می آید.

از کجا شماره مجازی telegram بخریم؟

یکی دیگر از اتفاقات احتمالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که حساب بانکی شما هک شود. خیلی از افراد سطح کلاهبرداری را بیشتر کرده و اقدام به هک حساب بانکی شما می کنند. به چه صورت؟

زمانی که شما به درگاه پرداخت آن سایت مراجعه کنید. و خرید خود را نهایی کنید. اگر سایت درگاه پرداخت جعلی ساخته باشد. آتش آن سایت شما را می سوزاند. شاید بپرسید از کجا متوجه شویم که سایت جعلی است؟

یکی از راه ها این است که شماره های خود را خیلی ارزان به فروش می رساند. آنگاه باید شما از این قیمت بسیار کم بترسید.

یک ضرب المثلی وجود دارد که میگوید سلام گرگ بی طمع نیست. در حقیقت هم همینطور است. هیچکس با نیت خیر برای شما شماره مجازی خیلی ارزان ارائه نمی کند.

از کجا شماره مجازی telegram بخریم؟

راه دیگر این است که باید سایت Https داشته باشد. یعنی: https://site.com.

اگر سایتی اینطور باشد می توان تا حدی اعتماد کرد. زیرا درگاه پرداخت امن دارد. این سایت ها نزد گوگل مطمئن هستند.

برای تهیه شماره مجازی تلگرام معتبر به سایت ارزانسل مراجعه کنید. شما می توانید با خیال راحت از این سایت خرید خود را نهایی کنید.

سایت ارزان سل شماره بیش از 130 کشور را دارد که می توانید خریداری کنید. تمامی شماره ها هم کد تلگرام را دریافت می کنند. پس با خیال راحت از این سایت معتبر خرید کنید.

ممکن است به ساخت شماره مجازی برای توییتر نیز علاقه مند باشید.

 

سخن آخر

شماره مجازی تلگرام به دلیل کاربردهای بیشمار آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اپلیکیشن و سایت هایی وجود دارند که به ارائه شماره مجازی تلگرام می پردازند.

توصیه ما به شما ابتدا فریب تبلیغات فیک برای ارائه شماره مجازی رایگان را نخورید. در ضمن برای خرید شماره مجازی نیز از سایت های معتبر اقدام به خرید کنید.

سوالات خود را درباره این شماره مجازی در کامنت از ما بپرسید.

درباره ی حسین امینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.