قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شماره مجازی ارزان سل

آیا برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل وجود دارد؟

در این مقاله قصد داریم به معرفی برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل بپردازیم.

از سالیان گذشته که بشر با تکنولوژی آشنا شده است، نوآوری های بسیار جذابی را ایجاد کرده است.

انسان همیشه نیاز به برقراری ارتباط داشته؛ لذا همواره سعی در تولید تکنولوژی هایی برای ایجاد سهولت در برقراری ارتباط داشته است.

امروزه هر شخصی دارای حداقل یک سیم کارت می باشد. با استفاده از سیم کارت ها امروزه ارتباطات زیادی برقرار می شود.

بعد از به وجود آمدن شماره های مجازی، استفاده از سیم کارت ها هم کمتر شد. با ظهور شماره های مجازی بسیار در هزینه و زمان مردم صرفه جویی شده است.

شما در لحظه و در منزل خود، می توانید برای خود یک شماره مجازی دریافت کنید. دیگر نیازی نیست که برای برقراری تماس حتما دارای یک سیم کارت یا هر رابط فیزیکی دیگری باشید.

از گذشته تا به الان، سیم کارت ها با استفاده از اپراتور های مختلفی ارائه داده می شوند. شما به هر کشوری که سفر کنید، با اپراتور های زیادی برای خدمات سیم کارت رو به رو هستید.

شماره مجازی ایرانسل

آیا برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل وجود دارد

یکی از اپراتور هایی که در این خدمات شماره واقعی ارائه می دهد، اپراتور ایرانسل می باشد. بسیاری از کاربران شماره مجازی، درخواست شماره مجازی ایرانسل را داشته اند.

اشخاصی که خواستار آشنایی با برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل هستند، درواقع می خواهند دارای یک پیش شماره ایرانی باشند.

این دسته از افراد می خواهند دارای یک شماره با پیش شماره ایرانسل باشند؛ ولی به صورت مجازی.

امروزه برای داشتن شماره های تحت اپراتور ایرانسل، حتما باید دارای یک سیم کارت باشید؛ اما اگر شماره مجازی تحت این اپراتور وجود داشته باشد، دیگر خبری از سیم کارت ها نیست. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

منظور از شماره مجازی ایرانسل چیست؟

منظور از شماره مجازی ایرانسل چیست؟

 

هدف اصلی ما در این مقاله معرفی برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل می باشد؛ ولی اجازه دهید در اول کار مقداری به کاربر ها و ماهیت شماره های مجازی بپردازیم.

در اول این مقاله متوجه اهمیت شماره های مجازی شدید. در همین اول کار لازم است بدانید که برای داشتن یک شماره، شما حتما باید یک سیم کارت تحت اپراتور خاصی را برای خود تهیه کنید؛ اپراتور هایی نظیر ایرانسل.

چرا استفاده از شماره مجازی؟

چرا استفاده از شماره مجازی

شماره های مجازی، شماره هایی هستند که تحت هیچ اپراتوری فعالیت ندارند. به این موضوع دقت داشته باشید که در صورت داشتن شماره مجازی، باز هم شما می توانید از شماره های واقعی هم استفاده کنید.

امروزه مشاغل بسیار زیادی هستند که برای بخش های پشتیبانی خود، از شماره های مجازی استفاده می کنند.

این شماره های مجازی مشاغل مختلف، از برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل بدست نیامده اند؛ ولی به طور کلی نوعی شماره مجازی هستند که پیش شماره کشوری دیگر را دارند.

استفاده از شماره های مجازی توسط کسب و کار ها، اعتبار زیادی را به آن ها می بخشد. مشاغل مختلف با استفاده از شماره های مجازی، قادر هستند با مشتریان و مخاطبان خود در ارتباط باشند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید امروزه، حدود 22 تا 32 هزار مشاغل وجود دارند که به صورت بیرون کشوری خدمات رسانی می‌کنند.

در حال حاضر می‌توان با مراجعه به پلتفرم های مختلف، به راحتی هر چه تمام تر برای خود شماره مجازی دریافت کرد.

برنامه ها، وب سایت ها و ربات های زیادی برای دریافت شماره مجازی وجود دارند. خرید شماره مجازی از وب سایت ارزانسل، می تواند مطمئن ترین روش برای این کار باشد.

 

ساخت شماره مجازی ایرانسل

ساخت شماره مجازی ایرانسل

تا به این جای کار، با ساختار کلی و کاربرد های شماره مجازی آشنا شدید. اگر بخواهیم صادقانه به شما بگوییم، هیچ چیزی به عنوان برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل وجود ندارد.

در واقع هنوز اپراتور ایرانسل سرویسی را برای ارائه شماره مجازی در نظر نگرفته است. همان طور که می دانید شماره های مجازی توسط شرکت های خاصی ارائه داده می شوند

امروزه هیچ نهاد و شرکتی تصمیم به ارائه شماره مجازی ایرانسل نگرفته است. ولی اگر چنین شرکتی هم وجود داشته باشد، می تواند دارای درآمد بسیار بالایی نیز باشد.

البته به این موضوع دقت داشته باشید که شرکت مدنظر، باید به طور قانونی این کار را انجام دهد. اگر شرکتی بدون اجازه اپراتور ایرانسل، اقدام به ارائه شماره مجازی ایرانسل کند، طبیعتا با آن برخورد جدی می شود.

ایرانسل در حال حاضر دارای پیش شماره های زیر می باشد:

  • 0939
  • 0938
  • 0937
  • 0933

اگر چیزی به عنوان برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل وجود دشته باشد، طبیعتا برای ارائه شماره مجازی، اطلاعات شخصی را دریافت می کند.

طبیعتا از این راه هیچ تخلفی هم صورت نمی گیرد؛ البته اگر آن پلتفرم رسمی باشد.

توجه داشته باشید برنامه هایی مانند  textnow که شماره مجازی های بین المللی ارائه می دهند، هیچ اطلاعات فردی را دریافت نمی کنند.

 

برنامه های ساخت شماره مجازی ایرانی

برنامه های ساخت شماره مجازی ایرانی

در بخش قبلی متوجه شدید که چیزی به عنوان برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل وجود ندارد.

معمولا کسانی که خواستار شماره مجازی ایرانسل هستند، یا ساکنین خارج از کشور هستند یا کسب و کار های درون کشور.

کاربران خارج از کشور به جهت ایجاد ارتباط با هزینه کمتری، اقدام به دریافت شماره مجازی ایرانسل یا هر شماره مجازی دیگری می کنند. لذا ما باز هم این مورد را می گوییم که به هیچ وجه برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل وجود ندارد.

امروزه هر شخصی اقدام به ساخت شماره مجازی ایرانی کند، در واقع تخلفی را انجام داده است.

معمولا کسب و کار های ایرانی برای استفاده از شماره های مجازی ایرانی برای کسب و کار خود، به دنبال برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل می کنند. زیرا این گونه باید هزینه کمتری بپردازند.

در مورد برنامه ساخت شماره لاتویا چه می دانید؟

 

سخن نهایی

همان طور که گفتیم، چیزی به عنوان برنامه ساخت شماره مجازی ایرانسل وجود ندارد. بنابراین زمان خود را صرف پیدا کردن آن نکنید. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

 

درباره ی محمدجواد پیوندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.