قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شماره مجازی ارزان سل

معرفی برنامه ساخت شماره مجازی برای سروش

در این مقاله می خواهیم به معرفی برنامه ساخت شماره مجازی برای سروش بپردازیم. از زمانی که بشر وارد عصر دیجیتال شده است، چندین و چند مسیر ارتباطی را با استفاده از تکنولوژی ایجاد کرده است.

از سالیان گذشته تا کنون، صد ها شبکه اجتماعی ایجاد شده اند؛ تعدادی از شبکه های اجتماعی تا به الان منسوخ شده اند و تعدادی دیگر دارند با قدرت مسیر خود را ادامه می دهند.

امروزه شبکه های اجتماعی زیادی نظیر اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و تلگرام توانسته اند کاربران زیادی را به سمت خود بکشانند.

از زمانی که تلگرام در ایران فیلتر شده است، متخصصین ایرانی در تلاش برای ایجاد یک پیام رسان نسبتا خوب بوده اند؛ اولین و اصلی ترین پیام رسانی که بعد از فیلتر تلگرام ایجاد شد، برنامه سروش بود.

بسیاری از کاربران فضاهای مجازی به برنامه سروش اعتماد کردند و بسیاری دیگر فعالیت خود را با تلگرام ادامه دادند.

به طور کلی تمامی کاربران فضاهای مجازی، می توانند با شماره های مجازی برای خود اکانت ایجاد کنند؛ در سروش هم می توان با شماره مجازی اکانت ایجاد کرد؛ اما دقت داشته باشید که برای ساخت شماره مجازی، به یک شماره واقعی نیاز دارید.

 

شماره مجازی به چه شماره ای گفته می شود؟

ساخت شماره مجازی برای سروش

در بخش قبلی دانستیم که پلتفرم هایی برای ساخت شماره مجازی سروش وجود دارد. قبل از این که به معرفی شماره مجازی بپردازیم، اجازه دهید مقداری ماهیت و کارکرد شماره‌های مجازی را مورد بررسی قرار دهیم.

همیشه روند تهیه شماره این گونه بوده است که در اول کار باید به یک اپراتور مراجعه می کردید. به طور مثال اپراتور های ایرانسل یا همراه اول. اما شماره های مجازی، شماره هایی هستند که تحت هیچ اپراتوری فعالیت ندارند.

دقت داشته باشید که در کنار شماره مجازی، می توانید از شماره های واقعی هم استفاده کنید. امروزه کسب و کارهای زیادی برای برقراری ارتباط، از شماره های مجازی استفاده می کنند.

استفاده از شماره های مجازی توسط کسب و کارها، اعتبار زیادی را به آن ها می بخشد. کسب و کارها با استفاده از شماره های مجازی، می توانند به خدمات و محصولات خود اعتبار ببخشند.

بسیاری از ما برای دریافت شماره از دفاتر مخابرات، معمولا با مشکلاتی تا به حال مواجه شده‌ایم. مشکلاتی نظیر پر بودن خطوط، قطع سیستم ها و نداشتن مکان مناسب برای دریافت سرخط.

برای دریافت شماره های مجازی با هیچ کدام از این مشکلات رو به رو نخواهید شد. امروزه شما قادر هستید با مراجعه به پلتفرم های مختلف، به راحتی هر چه تمام تر برای خود شماره مجازی دریافت کرد.

از دیگر کارکردهای شماره های مجازی، می توان به استفاده از آن ها برای شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

به طور مثال با ساخت شماره مجازی برای پیام رسان سروش می توانید امروزه با استفاده از برنامه‌ها و وب ساست ها مختلف می توانید شماره مجازی تهیه کنید.

اما اگر می خواهید از خرید شماره مجازی معتبر برای سروش یا سایر شبکه های اجتماعی اطمینان حاصل کنید، پیشنهاد می کنم از پنل سایت ارزانسل استفاده کنید.

 

آیا برنامه ای برای ساخت شماره مجازی سروش وجود دارد؟

ساخت شماره مجازی سروش

در بخش قبلی با ماهیت شماره مجازی و کارکرد های آن آشنا شدید. به طور معمول از برنامه های ساخت شماره مجازی، می توانید به عنوان برنامه ساخت شماره مجازی برای سروش هم استفاده کنید.

ساخت شماره مجازی برای برنامه سروش می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. شما چه دلیلی برای ایجاد شماره مجازی سروش دارید؟

دلایل کلی برای ساخت شماره مجازی سروش وجود دارد. به طور کلی زمانی که شما در یک شبکه اجتماعی ثبت نام می کنید، مخاطبین شماره شما، از حضور شما در آن برنامه مطلع می شوند.

همچنین کاربرانی هستند که می خواهند به صورت موقت در سروش فعالیت داشته باشند. این دسته از کاربران طبیعتا نمی خواهند برای یک حضور موقت، از شماره واقعی خود استفاده کنند. بنابراین از شماره مجازی استفاده می کنند.

در ادامه به معرفی برنامه‌هایی برای ساخت شماره مجازی سروش می پردازیم.

آیا می توان شماره مجازی ترکیه را ساخت؟

 

برنامه‌های ساخت شماره مجازی سروش

برنامه‌های ساخت شماره مجازی سروش

در بخش قبلی با دلایل ساخت شماره‌های مجازی برای برنامه سروش آشنا شدید.

دقت داشته باشید که با هر شماره ای می توانید در سروش اکانت ایجاد کنید؛ اما با هر آی پی نمی توانید در سروش فعالیت داشته باشید.

سروش فقط اجازه فعالیت آی پی های اینترنت ایرانی را به کاربران می دهد. بنابراین در زمان ایجاد اکانت با استفاده از شماره مجازی در سروش، به اینترنت ایران متصل باشید.

 

برنامه Talk2

ساخت شماره مجازی برای سروش

اولین برنامه ساخت شماره مجازی برای سروش برنامه talk2 می باشد. با استفاده از برنامه Talk2 می توانید به صورت رایگان شماره مجازی ایجاد کنید.

با استفاده از شماره مجازی که این برنامه ارائه می دهد، می توان در شبکه های مجازی دیگری هم ثبت نام کنید.

همچنین با استفاده از این برنامه و شماره ای که ارائه می دهد، می توانید پیامک ارسال کنید و تماس حاصل فرمایید.

دقت داشته باشید که بعد از ساخت شماره مجازی برنامه talk2 را حذف نکنید؛ چرا که برنامه سروش کد تایید را به این talk2 می فرستد.

 

برنامه SafeUM

ساخت شماره مجازی برای سروش

دومین برنامه ساخت شماره مجازی برنامه SafeUM می باشد. برنامه SafeUM خود یک پیام رسان می باشد که با استفاده از شماره آن، می توانید در دیگر پیام رسان ها نظیر سروش، اکانت ایجاد کنید.

SafeUM در واقع یک برنامه ساخت شماره مجازی است. با استفاده از این برنامه می توانید به صورت کاملا ایمن، شماره مجازی ایجاد کنید.

 

سخن آخر

تعدادی از کاربرانی که با شماره مجازی در سروش فعالیت دارند، بعد از گذشت مدتی به مشکل بر خورده‌اند. لذا به شما پیشنهاد می کنیم تا حد امکان از شماره واقعی برای فعالیت در سروش استفاده کنید.

 

 

درباره ی محمدجواد پیوندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.