ســوالات متداول

چرا کد تایید ارسال نمیشود؟

برخی از سرویس دهنده ها قابلیت ارسال کد برای شماره مجازی را محدود می کنند به همین دلیل ممکن است در دریافت کد با مشکلاتی مواجه شوید که در ادامه به خلاصه توصیه‌هایی برای رفع این مشکلات ذکر می‌کنیم:

 • از فیلترشکن با کیفیت (ترجیحاً پولی) که سرورهای اشتراکی کمی دارند، استفاده کنید.
 • در صورت استفاده از مرورگر وب، کش مرورگر را خالی کنید و یا نرم‌افزار را پاک کرده و دوباره نصب کنید.
 • لوکیشن گوشی خود را خاموش کنید.
 • در صورت عدم دریافت کد، آی‌پی خود را تغییر داده و از کشور دیگری امتحان کنید.

 

دریافت کد در تلگرام:

 • بهتر است در اولین خرید از برنامه تلگرام در گوشی خود استفاده کنید.
 • از نسخه رسمی یا تلگرام ایکس استفاده کنید و از نسخه‌های غیر رسمی که دارای پروکسی فعال هستند، استفاده نکنید.
 • برای هر اکانت از یک برنامه تلگرام یا سایر برنامه‌ها استفاده کنید.

 

دریافت کد در واتساپ:

 • از نسخه واتس‌اپ بیزینس به جای نسخه معمولی استفاده کنید.
 • بهتر است شماره کشورهای قزاقستان،چین و روسیه را انتخاب نکنید.

 

دریافت کد در سرویس های گوگل ،یوتیوب ،جیمیل و غیره:

 • در صورت عدم رفع مشکل، حافظه و کش مرورگر خود را پاک کنید و یا از حالت ناشناس مرورگر استفاده کنید.

 

دریافت کد در پی پال:

 • از مرورگر ویندوز به جای اپلیکیشن پی پال استفاده کنید.

 

دریافت کد در اپل ایدی:

 • از مرورگر ویندوز به جای گوشی یا اپلیکیشن اپل استفاده کنید.
 • از شماره‌های دائمی به جای شماره‌های عادی برای ساخت اکانت اپل آیدی استفاده کنید.

 

دریافت کد در اینستاگرام:

 • شماره مجازی را در اینستاگرامی وارد کنید که روی آن هیچ اکانت دیگری نداشته باشید.
 • قبل از دریافت شماره، دیتای نرم‌افزار را پاک کنید.
دلیل دریافت اخطار بن شدن بلافاصله بعد از وارد کردن شماره چیست؟

در برخی مواقع، هنگام وارد کردن شماره، برنامه شماره را قبول نکرده و اخطار "بن شدن شماره" برای شما ارسال می شود. در این زمان، بهتر است سفارش را لغو کنید تا مبلغ پرداختی به حساب شما برگردانده شود و سپس یک شماره دیگر را امتحان کنید.

دلیل اخطار موجود نیست در صورتی که در سایت قید شده موجودی هست، چیست؟

موجودی هر کشور براساس موجودی ارزان سل در اپراتورهای خارجی است. گاهی اوقات، علیرغم وجود موجودی، شماره ای برای ارزان سل فعال نمی شود و این باعث می شود شما با پیام "شماره موجود نیست" روبرو شوید. این مسئله اغلب بر اثر مشکلاتی در اپراتورهای خارجی اتفاق می افتد و ما هیچ دخل و تصرفی در آن نداریم.

آیا شماره ها اختصاصی و برای همیشه برای ما هستند؟

شما می‌توانید یک شماره را به طور دائمی و اختصاصی برای خود نگه دارید، به شرطی که شماره دائمی را خریداری کرده باشید، یعنی امکان دریافت پیامک و تماس وجود داشته باشد و هر زمان که نیاز دارید میتوانید از آن استفاده کنید.

تفاوت قیمت در شماره ها برای چیست؟

قیمت شماره های مجازی با توجه به کشور و قوانین مربوط به اپراتورهای تلفنی متفاوت می باشد. بنابراین، قیمت بالاتر یک شماره لزوما نشان دهنده کیفیت بیشتر آن نیست. برای مثال، اگر چهار نوع شماره برای استفاده در تلگرام در انگلستان موجود باشد، نمی توان گفت که شماره های با قیمت بیشتر حتما کیفیت بالاتری دارند. این موضوع کاملا متغیر است و به نوع شماره و قوانین برنامه های مختلف بستگی دارد. تجربه کاربری شما می تواند مهمتر از قیمت شماره ها باشد. با این حال، برخی کشورها مثل روسیه، قزاقستان و چین به دلیل استفاده بیشتر از شماره های آن ها و حساسیت بیشتر برنامه ها نسبت به این شماره ها، ممکن است کیفیت کمتری داشته باشند.

از کدام کشور بهتر است شماره بگیریم؟

کشورهایی که با ستاره یا برچسب ویژه مارک شده‌اند، دچار محدودیتی (ریپورت) نیستند و کیفیت بالاتری دارند. ما همیشه سعی می‌کنیم تا کشورهای با کیفیت را در بالای لیست خود قرار دهیم. برای استفاده از واتس‌اپ، توصیه می‌شود حتما از شماره‌های با کیفیت استفاده کنید و در هیچ حالتی از روسیه، قزاقستان و چین استفاده نکنید. برای مثال، برای واتس‌اپ، شماره‌های کشور بریتانیا هم ارزشمند هستند و هم با کیفیت بالایی برخوردارند.

منظور از شماره بدون ریپورت چیست ؟

شماره بدون ریپورت به معنی شماره مجازی است که در استفاده از آن محدودیتی وجود ندارد و شما بدون محدودیت در تعداد قادر به ارسال پیام به دیگران هستید.

تا چه زمانی می توانیم از شماره ها استفاده کنیم؟

شماره ها با کیفیت برتر تولید و برای شما اختصاص یافته اند. پس، تا زمانی که قوانین را رعایت کنید، مشکلی پیش نمی آید و قادر به استفاده از آن هستید.

آیا امکان دریافت کد مجدد وجود دارد؟

لطفاً توجه داشته باشید که کد تایید فقط یکبار برای  شماره شما ارسال می‌شود، اما تا زمانی که از حسابتان خارج نشوید، قادر به استفاده از شماره خود خواهید بود و با مشکلی مواجه نمی‌شوید.

آیا شماره ها امن هستند؟

هیچکس دیگری به شماره هایی که از طریق ارزان سل دریافت می کنید دسترسی نخواهد داشت، فقط شما می توانید آنها را مشاهده کنید. با این حال، برای افزایش امنیت، می توانید دقت بیشتری به نکات ایمنی داشته باشید. به عنوان مثال، تنظیم یک رمز عبور دو مرحله ای می تواند باعث افزایش امنیت شود. در حالتی که رمز عبور دو مرحله ای فعال باشد، حتی اگر کسی به شماره شما دسترسی یابد، بدون داشتن رمز عبور شما نمی تواند به اطلاعات شما دست پیدا کند.