درباره ارزانسل | سابقه و خدمات ارزانسل

آیا تا به حال با احساس نگرانی از افشا اطلاعات خصوصی یا نیاز به شماره‌های متفاوت برای امور تجاری مواجه شده‌اید؟ تیم ارزانسل این دغدغه را شناسایی و با ایجاد پلی میان شما و اپراتورهای کشورهای مختلف این مشکل را حل کرده است. ما مفتخریم که بیش از 200 سرویس مختلف برای برنامه‌ها و کشورهای متنوع را در اختیار مشتریان قرار داده‌ایم.

ارزانسل چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

با استفاده از شماره‌های مجازی ما می‌توانید بدون هیچ نگرانی از افشا حریم خصوصی، در سرویس‌ها و برنامه‌های مختلف ثبت‌نام کنید. درواقع تیم ما برای شما امکان دریافت پیامک‌های مرتبط با فعال‌سازی سرویس‌ها را فراهم کرده است، اما باید توجه داشته باشید که این شماره‌ها برای ارسال پیامک یا تماس استفاده نمی‌شوند. شرایط و ضوابط استفاده از شماره‌ها نیز در قسمت قوانین و مقررات سایت قرار دادیم، پیشنهاد می‌کنیم شما نیز این قوانین را مطالعه کنید.

ارزانسل از کجا شروع شد؟

در ماه خرداد سال 1398 «ارزانسل» به وجود آمد تا نیازهای رو به رشد بازار شماره‌های مجازی را پاسخ دهد. تیمی متشکل از افرادی با ذهنیت نوآورانه، از جمله مدیر محصول، تیم سئو، پشتیبانی و گروه فنی سایت، با تلاش بی‌پایان کار خود را آغاز کردند. هر یک از این افراد، چون قطعاتی از یک موزاییک بزرگ، به هم پیوسته و یک تصویر کامل و جذاب از ارزانسل امروز را به نمایش گذاشتند.

تیم ارزانسل

چرا به ارزانسل اعتماد کنید؟

ارزانسل با افتخار دارای نماد رسمی اعتماد الکترونیک، کد شامد و گواهی پرداخت امن است. این نمادها و گواهی‌ها تعهد و مسئولیت‌پذیری ما در ارائه خدمات با کیفیت و امن به مشتریان را نشان می‌دهد. جهت اطمینان بیشتر می‌توانید با کلیک بر نمادها، اطلاعات مرتبط با آنها را مشاهده کنید.