قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شماره مجازی ارزان سل

چگونه می شود شماره مجازی عراق تهیه کرد؟

شماره مجازی عراق مبحثی است که امروز می خواهیم به آن بپردازیم.

از تقریبا چند سال پیش تا به الان، استفاده از شماره های مجازی بسیار رایج شده است. بسیاری از کسب و کار ها مخصوصا مشاغل بین المللی، کار خود را با شماره های مجازی پیش می برند.

این مورد بسیار طبیعی است. زیرا استفاده از شماره های مجازی، به مشاغل اعتبار می بخشند.

شماره مجازی رایگان عراق

شماره مجازی رایگان مخصوص عراق

در اوایلی که شماره های مجازی بین کاربران رایج شده بودند، استفاده از آن ها بسیار آسان بود. هنوز هم به آسانی می شود از شماره های مجازی استفاده کرد. ولی به آسانی نمی شود آن ها را تهیه کرد.

در حال حاضر دیگر هیچ برنامه ای به طور رایگان خدمات شماره مجازی ارائه نمی دهد. این مورد درباره شماره مجازی عراق هم صدق می کند.

اصلا نگران این موضوع نباشید. در حال حاضر پلتفرم های زیادی هستند که شماره مجازی کشور عراق را، با کمترین هزینه ارائه می دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شماره مجازی‌های کشور عراق، ادامه این مطلب را دنبال کنید.

 

چرا به شماره مجازی کشور عراق نیاز داریم؟

چرا به شماره مجازی کشور عراق نیاز داریم

همان طور که می دانید کشور عراق یکی از کشور های قاره آسیا است و جزو همسایگان کشور ما است. کشور عراق جزو کشور های زیارتی قاره کهن است.

در سال افراد زیادی از ایران چه به دلیل زیارت و چه به دلایل دیگر، به کشور عراق سفر می کنند.

حتی بعضی از افراد در طول سال از داخل کشور، کاروان های زیارتی به کشور عراق می برند. این دسته از افراد معمولا در ایران دارای آژانس های مسافرتی هستند.

کسانی که تور های زیارتی به کشور عراق می برند یا به نوعی دارای آژانس های مسافرتی هستند، جزو مشاغل بین المللی محسوب می شوند.

همان طور که در اول مقاله گفتیم، مشاغل بین المللی باید دارای شماره های کشور های مختلف باشند. برای رفع این نیاز، چه چیزی بهتر از شماره های مجازی می تواند وجود داشته باشد؟

مشاغلی که بین المللی هستند و در طول سال به کشور عراق رفت و آمد دارند، می توانند به راحتی از شماره مجازی‌های عراق استفاده کنند.

این کار همان طور که گفتیم می تواند اعتبار کسب و کار ها را بهبود ببخشد. این مورد فقط در مورد کسب و کار ها صدق نمی کند. افراد عادی هم می توانند از داخل ایران دارای یک شماره مجازی باشند.

فرض کنید یکی از بستگان نزدیک شما به دلایلی نظیر زیارت، به کشور عراق سفر کرده است. همان طور که می دانید، برقراری تماس تلفنی از داخل ایران به دیگر کشور ها دارای هزینه ها بسیار زیادی است.

شما می توانید با تهیه یک شماره مجازی، یک تماس را با کمترین هزینه با بستگان خود در کشور عراق برقرار کنید.

 

همه چیز درباره شماره مجازی کشور عراق

شماره مجازی عراق

همان طور که می دانید، شماره تماس در هر کشور دارای استاندار های خاص خود است.

پیش  شماره موجود در کشور عراق 964+ است. این مورد درباره شماره مجازی‌های کشور عراق هم صدق می کند.

شما با داشتن یک شمارهای مجازی با پیش شماره 964+ می توانید به راحتی و با کمترین هزینه، با افراد حاضر در کشور عراق ارتباط برقرار کنید.

شماره های مشترک در کشور عراق، معمولا شش رقمی هستند. اما این مورد در دیگر استان های این کشور متفاوت است.

در بغداد و برخی از استان های دیگر کشور عراق، شماره های آن ها 7 رقمی هستند.

اما تمامی شماره مجازی‌های کشور عراق و شماره های تلفن همراه آن ها 10 رقمی هستند. این مورد بدون احتساب پیش شماره آن ها گفته می شود.

پیشنهاد می کنم به راهنمای شماره مجازی مالزی نیز نگاهی بیندازید.

 

تهیه شماره مجازی کشور عراق

شماره مجازی عراق

همان طور که گفته شد برای هیچ کشور دیگری در حال حاضر شماره مجازی رایگان ارائه نمی شود.

در این میان با استفاده از برنامه Textnow می توانید شماره مجازی را برای خود تهیه کنید. در این برنامه شماره مجازی به فروش می رود.

با وارد کردن یک ایمیل و پسورد از خود و پرداخت هزینه، می توانید به راحتی شماره مجازی کشور عراق را تهیه کنید.

اما اگر تمایلی به استفاده از این برنامه نداشتید، می توانید برای دریافت شماره مجازی عراق به پلتفرم ارزانسل مراجعه کنید. شما می توایند خرید شماره مجازی کشور عراق از تیم ارزانسل را با اطمینان و امنیت بالا انجام دهید.

 

سخن آخر

همان طور که گفتیم هیچ پلتفرمی در حال حاضر شماره مجازی به صورت رایگان ارائه نمی دهد. اگر هم این دسته از برنامه ها وجود داشته باشند، قصد سودجویی و کلاه برداری از شما را خواهند داشت.

در این مقاله به شماره مجازی کشور عراق پرداختیم. امیدواریم که این مقاله به شما برای دریافت شماره مجازی این کشور کمک کرده باشد.

درباره ی محمدجواد پیوندی

2 دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر مدیر گرامی. سوال بنده این هست که یعنی شماره مجازی های رایگان دروغ هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.